ЗВІТ

директора Миколаївської загальноосвітньої школи І ступеня № 65

про результати роботи  за 2016– 2017 навчальний рік

 

Відповідно до Контракту № 55 укладеного 30 червня 2015 року згідно п.2.5. надсилаємо звіт про підсумки роботи за 2016– 2017н.р.

 В поточному навчальному році в школі була проведена наступна робота. 

1.      Забезпечено безкоштовним харчуванням 3 учнів пільгової категорії; гарячими обідами 369 учнів 1 – 4 класів.

2.      Оздоровлено в пришкільному таборі з денним перебуванням  71 учень.

3.      Проведено курсову перепідготовку  5 вчителів початкових класів.

4.      Проведено атестацію 5 вчителів. З них  підтвердили кваліфікацію - 2 вчителі, підвищили – 3 вчителі, підтвердили звання «старший учитель» - 2 учителі.

5.       В закладі ведеться експериментальна робота: в рамках міжнародного проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії» запроваджено в 3, 4 класах курс «Уроки для стійкого розвитку».

6.      Поповнено бібліотеку науково-популярною, енциклопедичною, довідковою, періодичною літературою та підручниками на 36093грн 46к.

7.      Поновлено куточки державної символіки в кабінетах, куточки рідного краю та куточки з безпеки життєдіяльності.

8.      Поповнено додатковими матеріалами, друкованими збірками методичний кабінет, роздатковими, дидактичними  матеріалами, методичною  літературою, наочними  посібниками, друкованими таблицями, електронними засобами навчальні  кабінети.

9.      Придбано демонстраційні матеріали, друковані таблиці, дидактичні посібники тощо для проведення уроків у 1, 2, 3, 4 класах.

10.Поповнено в холі ігровий куточок для учнів 1-х класів настільними іграми, створено ігрові куточки в 1-х класах.

11.Для модернізації матеріально-технічної бази придбано 5 ноутбуків, 2 принтери, забезпечено доступ до мережі Інтернет, що дає можливість усім вчителям використовувати в навчально-виховному процесі інформаційно-комунікаційні технології.

12.Учні школи брали участь в другому турі (міському) предметних олімпіад з математики, української мови та літературного читання, іноземної мови, природознавства, предмета «Я у світі», де посіли 9  призових місць: ІІ місце – українська мова та літературне читання (3 клас), ІІІ місце – англійська  мова (3 клас), ІІІ місце – англійська  мова (4 клас), ІІІ місце – математика (3 клас), ІІІ місце – математика (4 клас), ІІІ місце – математика (4 клас), ІІ місце – природознавство (4 клас), ІІІ місце – природознавство (3 клас), ІІІ місце – курс «Я у світі» (4 клас).

13.Учні школи брали участь у ІІ етапі (міському) ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, де посіли 2 призових місця: ІІІ місце – 3 клас (Герман Тетяна, вчитель Лактіонова Т.С.), ІІІ місце – 4 клас (Серебров Кирило, вчитель Тофан О.Г.).

14.Учні школи брали участь в творчих конкурсах різного рівня та посіли призові місця:

-         районний фестиваль «Калиновий цвіт» до Дня  української писемності та мови - два 1 місця та Гран-при;

-         районний конкурс «Без права на забуття» - І місце;

-         районний конкурс «Напиши листа до захисника України» - два 1 місця;

-         районний етап міського конкурсу-виставки творчих робіт «Український сувенір» - три І місця, два ІІ місця, три ІІ місця;

-         районний етап міського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» - два ІІ місця, три ІІІ місця;

-         районний етап міської виставки-конкурсу іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії» - три І місця, десять ІІ місць, чотири ІІІ місця;

-         районний конкурс ілюстрацій до творів Т.Г. Шевченка «Про що шепочуть ці рядки…» - ІІ місце;

-         районний фотоконкурс «Любов моєї мами – то мій оберіг» - І місце;

-         районний етап обласного конкурсу «Знай та люби свій край» - І місце;

-         районний етап міської виставки-конкурсу «Світ юного техніка» - два І місця, одне ІІІ місце;

-         міський заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» - два І місця;

-         міський конкурс на кращу збірку, присвячену повзику – птаху 2016 року» - І місце;

-         міський конкурс «Новорічні та Різдвяні фантазії» - одне І місце, одне ІІ місце, три ІІІ місця;

-         міська виставка-конкурс «Світ юного техніка» - ІІІ місце;

-         міський конкурс читців Шевченківської поезії «Заповіт – 2017» - Диплом ІІІ ступеня;

-         міський конкурс малюнків «Я та Європа» - два ІІІ місця;

-         міський конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» - І та ІІ місця;

-         обласний конкурс Еко-ідея 2016 «Екологічна безпека Північного Причорномор’я очима молоді» - подяка за участь;

-         обласний конкурс «Як я захищатиму Батьківщину» - результати невідомі;

-         обласний конкурс читців-декламаторів «Поетична пристань» - результати невідомі;

-         участь у проекті «Україна Єдина» - «Діти Миколаївщини – дітям українського Донбасу».

15.Учні школи брали участь в інтелектуальних конкурсах: Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2017» - 73 учні 2-4 класів (відмінний сертифікат – 28, добрий – 37); Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок – 2016» - 137 учнів (сертифікат «Золотий Колосок» - 117, «Срібний Колосок» - 15); Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2017» - 88 учнів (Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня – 57, Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 16, Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 15); Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» - 43 учні 3-4 класів (Золотий сертифікат – 5, Срібний – 3, Бронзовий - 1); Міжнародна природознавча гра «»Геліантус» - 47 учнів 1-4 класів (Диплом І ступеня – 31 учень, Диплом ІІ ступеня – 8 учнів, Диплом ІІІ ступеня – 8 учнів).

16.48 учнів 3-4 класів (23%) закінчив навчальний рік з високим рівнем навчальних досягнень і нагороджені «Похвальним листом», 110 учнів (53%) -  з достатнім рівнем навчальних досягнень.

17.Учні школи брали участь в районних змаганнях серед учнів 1-4 класів «Олімпійські надії» з легкої атлетики та посіли І місце. В обласних спортивних змаганнях «Олімпійські надії» серед учнів 1-4 класів з легкої атлетики посіли ІІІ місце.

18.Команда батьків і учнів брали участь в районних спортивних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та посіли І місце.

19.Вчитель школи Миронова А.О. брала участь у міському конкурсі «Класний керівник - 2017».

20.Підготували кабінети до нового навчального року, зробивши ремонт. Частково  замінено  труби  водопостачання в їдальні, підвальному приміщенні. Виконано капітальний ремонт в двох кабінетах (замінено вікна на металопластикові, лінолеум, освітлення, штори). Виконано капітальний ремонт коридору на 4 поверсі (металопластикові вікна (16 шт.), освітлення, побілка, фарбування, штори). Замінено вікна на металопластикові в холі (6 шт.), вхідні двері. Встановлено бойлер для забезпечення гарячою водою санвузлів на трьох поверхах. Забезпечено групи продовженого дня іграшками. Придбано 3 комп’ютерні столи для кабінету інформатики.  Замінено парти в одному кабінеті, освітлення в одному кабінеті, лінолеум в одному кабінеті, двері в одному кабінеті. Замінено вікна на металопластикові в одному кабінеті.

21.Своєчасно проводили розрахунки з установами, не перевищуючи лімітних асигнувань.

22.Морально заохочували педагогічних працівників за результатами роботи згідно з діючим Положенням  про преміювання в межах економії фонду оплати праці.

23.Своєчасно надавали управлінню освіти та іншим закладам статистичну звітність, інші необхідні відомості про роботу і стан навчально–виховного процесу закладу.

24.Брали активну участь в роботі обласних і міських семінарів: в листопаді місяці 2016 року вчитель фізичної культури Добровольська І.І. провела на обласному рівні майстер-клас для вчителів початкових класів, які викладають фізичну культуру на тему: «Вправи для оволодіння навичками пересувань. Стрибкові вправи». В лютому місяці вчитель-методист Калаянова В.М. провела майстер-клас для вчителів міста на тему: «Використання евристичних методів навчання в освітньому процесі початкової школи». В березні місяці 2017 року на базі закладу для вчителів початкових класів області було проведено відкритий урок, де вчитель Тофан О.Г. поділилася досвідом роботи з використання ІКТ в навчально-виховному процесі. В березні місяці 2017 року вчитель фізичної культури Добровольська І.І. провела майстер-клас для вчителів фізкультури області, де показала інноваційні методи та прийоми роботи на уроці фізкультури.

 

 

Директор ЗОШ № 65                                                       Н.І. Булинкіна

 

 

Звіт директора ЗОШ І ст. № 65 перед громадськістю

Шановні батьки, колеги, учасники зборів!

(Cлайд 1)

        Вітаю вас усіх і дякую, що знайшли можливість взяти участь у цьому вже традиційному зібранні.

(Слайд 2)

 Свій виступ хочу почати зі слів великого педагога В.О. Сухомлинського:   

 «Людяність, сердечність,

чуйність,— цей моральний

імунітет проти зла здобувається

 лише тоді, коли людина

в ранньому дитинстві

пройшла школу доброти,

школу справді людських

стосунків».

                 В.О.Сухомлинський

 

Для мене щорічний звіт  перед громадськістю  -  завжди відповідальна і хвилююча подія, адже ваша думка про діяльність педагогічного колективу  школи, її адміністрації  і    директора для мене завжди є важливою.

         Педагогічний колектив школи   в поточному навчальному році проводив послідовну і цілеспрямовану роботу по виконанню завдань, визначених основними законодавчими та нормативними документами освітньої галузі, власною Концепцією та Програмою розвитку навчального закладу, перспективним та річним планом роботи школи, забезпечував оновлення змісту, форм і методів навчання, вдосконалення навчально-виховного процесу та   його результативність. (Слайд3)  У 2016 -2017  н.р.   продовжувалась реалізація   комплексно – цільових програм,   спрямованих на вдосконалення навчально - виховного процесу,      створення сприятливих умов для розкриття здібностей і нахилів учнів, формування їх навчальних та життєвих компетенцій.

(Слайд 4, 5)  

Навчально-виховний процес забезпечує досвідчений, висококваліфікований творчий педагогічний колектив однодумців.

(Слайд 6)    (Діаграми: кадрове забезпечення).

З 23 вчителів:

-        вчителів – методистів - 3 (13%)

-        старших вчителів -  6 (26%)

-        вчителів вищої категорії - 13 (56%)

-        вчителів І  категорії - 3 (13%)

-        вчителів ІІ категорії - 3 (13%)

-        спеціалістів - 4 (18%)

Кожний навчальний  рік особливий і неповторний,   і підведення його підсумків  спонукає до осмислення досягнень і невдач, проблем і шляхів їх вирішення. Який слід залишить в історії школи 2016-2017н.р.

(Слайд 7)      

В поточному навчальному році забезпечено безкоштовним харчуванням 3 учнів пільгових категорій; гарячими обідами 369 учнів 1 – 4 класів. Оздоровлено в пришкільному таборі з денним перебуванням  71 учень. Проведено курсову перепідготовку  5 вчителів початкових класів. Проведено атестацію 5 вчителів. З них  підтвердили кваліфікацію - 2 вчителі, підвищили – 3 вчителі, підтвердили звання «старший учитель» 2 учителі.

(Слайд 8, 9)

Результативність навчально-виховного  процесу – головний показник роботи школи.   За підсумками року в школі з 207 учнів 2-4 класів 48 учнів (23%)  показали високий рівень навчальних досягнень, 110 учнів (53%)  – достатній рівень,  що разом складає 76% від загальної кількості учнів 2-4-х класів, 49 (24%) – середній рівень, категорія учнів з початковим рівнем навчальних досягнень відсутня.

(Слайд 10)

В порівнянні з минулим навчальним роком результативність успішності підвищилась: учнів з високим рівнем навчальних досягнень на 3%, з достатнім рівнем знизилась на 4%, з середнім рівнем навчальних досягнень підвищилась на 1%.(Діаграми). Порівняльний аналіз  результативності навчально-виховного процесу  свідчить про стабільну позитивну динаміку зростання рівня навчальних досягнень учнів.

(Слайд 11, 12, 13)

        Всі випускники 4-х класів успішно склали ДПА  з математики, української мови, літературного читання.     

Математика – середній бал: 8,6 (вис. і дост. рів. навч. дос. 91%), якісний показник – 8,2

Укр. мова - середній бал: 9,5 (вис. і дост. рів. навч. дос. 97%), якісний показник – 9,2

Літературне читання - середній бал: 9,3 (вис. і дост. рів. навч. дос. 95%), якісний показник – 9,0

(Слайд 14)

          Учні школи брали участь в другому турі (міському) предметних олімпіад з математики, української мови та літературного читання, іноземної мови, природознавства, предмета «Я у світі», де посіли 9  призових місць: ІІ місце – українська мова та літературне читання - Герман Тетяна, 3-В кл. (вч. Лактіонова Т.С.), ІІІ місце – англійська мова – Семенова Єлизавета, 3-В кл. (вч. Салангіна М.М.), ІІІ місце – англійська мова – Волянська Єлизавета, 4-А кл. (вч. Салангіна М.М.), ІІІ місце – математика – Калініченко Катерина, 3-В кл. (вч. Лактіонова Т.С.), ІІІ місце – математика – Григор’єв Роман, Лункіна Єлизавета, 4-Б кл. (вч. Коваленко О.В.), ІІІ місце – природознавство – Маляран Марія, 3-А кл. (вч. Гордієнко Р.С.), ІІ місце – природознавство – Камінська Марія,  4-Б кл. (вч. Коваленко О.В.), ІІІ місце – курс «Я у світі» - Головіна Вікторія, 4-Б кл. (вч. Коваленко О.В.).

        Учні школи брали участь у ІІ етапі (міському) ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, де посіли 2 призових місця: ІІІ місце – 3 клас (Герман Тетяна, вч. Лактіонова Т.С.), ІІІ місце – 4 клас (Серебров Кирило, вч. Тофан О.Г.).

Педагогічним колективом створено сприятливі умови для того, щоб кожен учень міг реалізувати себе, свої нахили та інтереси.

(Слайди 16,17,18)

Участь учнів в творчих, інтелектуальних конкурсах, змаганнях, акціях, проектах

-        районний фестиваль «Калиновий цвіт» до Дня  української писемності та мови - два 1 місця та Гран-при;

-        районний конкурс «Без права на забуття» - І місце;

-        районний конкурс «Напиши листа до захисника України» - два 1 місця;

-        районний етап міського конкурсу-виставки творчих робіт «Український сувенір» - три І місця, два ІІ місця, три ІІ місця;

-        районний етап міського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» - два ІІ місця, три ІІІ місця;

-        районний етап міської виставки-конкурсу іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії» - три І місця, десять ІІ місць, чотири ІІІ місця;

-        районний конкурс ілюстрацій до творів Т.Г. Шевченка «Про що шепочуть ці рядки…» - ІІ місце;

-        районний фотоконкурс «Любов моєї мами – то мій оберіг» - І місце;

-        районний етап обласного конкурсу «Знай та люби свій край» - І місце;

-        районний етап міської виставки-конкурсу «Світ юного техніка» - два І місця, одне ІІІ місце;

-        міський заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» - два І місця;

-        міський конкурс на кращу збірку, присвячену повзику – птаху 2016 року» - І місце;

-        міський конкурс «Новорічні та Різдвяні фантазії» - одне І місце, одне ІІ місце, три ІІІ місця;

-        міська виставка-конкурс «Світ юного техніка» - ІІІ місце;

-        міський конкурс читців Шевченківської поезії «Заповіт – 2017» - Диплом ІІІ ступеня;

-        міський конкурс малюнків «Я та Європа» - два ІІІ місця;

-        міський конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» - І та ІІ місця;

-        обласний конкурс Еко-ідея 2016 «Екологічна безпека Північного Причорномор’я очима молоді» - подяка за участь;

-        обласний конкурс «Як я захищатиму Батьківщину» - результати невідомі;

-        обласний конкурс читців-декламаторів «Поетична пристань» - результати невідомі;

-        участь у проекті «Україна Єдина» - «Діти Миколаївщини – дітям українського Донбасу».

Учні, що стали переможцями в зазначених конкурсах: Надежко Артем (1-В кл.), Кисельов Артем (1кл.), Бітлян Дар’я (3-В), Чубчик Марія (3-В), Співак Олександра (2-Г), Димков Нікіта (4-В), Рибаченко Марія (3-В), Косс Дар’я (4-А), Сорокопуд Лев (3-В), Бахмач Софія (2-А), Баличева Дар’я (2-А), Войтко Анастасія (1-А), Серьогіна Аріна)1-Б), Іванов Олексій (1-А), Шевченко Марія (1-А), Денисенко Юлія (3-В), Артюхова Поліна (2-В), Романенко Кіра (4-В), Бойко Кіріл (1-А), Макаренко Анна (4-В), Бєлоглазов Владислав (4-В), Ходос Валерія (4-А), Козаченко Валерій (2-Б), Серебров Кирил (4-В), Безбородов Єгор (2-Б), Деркач Олександра (2-В), Мелащенко Ксенія (3-В), Захаревич Дар’я (3-А), Штомпель Вероніка (3-Б), Чернов Даніїл (2-Б), Голота Дмитро (3-В), Айрапетян Тігран (2-А), Павленко Ірина (4-В), Сидоров Максим (3-А), Бондар Мирослава (3-Б), Перепічаєва Ольга )3-Б), Маслєнікова Ангеліна (2-Г), Бєльська Софія (2-Г), Ціпко Максим (2-Г), Матковська Ангеліна (2-Г), Кучер Артур (4-В), Тунч Хелін (4-Б), Аношкін Роман (1-Б), Рибак Софія (4-А), Лигалова Марія (1-В).

(Слайд 19, 20)      

Учні школи брали участь в інтелектуальних конкурсах: Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2017» - 73 учні 2-4 класів (відмінний сертифікат – 28, добрий – 37); Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс «Колосок – 2016» - 137 учнів (сертифікат «Золотий Колосок» - 117, «Срібний Колосок» - 15); Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2017» - 88 учнів (Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня – 57, Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 16, Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 15); Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» - 43 учні 3-4 класів (Золотий сертифікат – 5, Срібний – 3, Бронзовий - 1); Міжнародна природознавча гра «»Геліантус» - 47 учнів 1-4 класів (Диплом І ступеня – 31 учень, Диплом ІІ ступеня – 8 учнів, Диплом ІІІ ступеня – 8 учнів).

Учні школи брали участь в районних змаганнях серед учнів 1-4 класів «Олімпійські надії» з легкої атлетики та посіли І місце. В обласних спортивних змаганнях «Олімпійські надії» серед учнів 1-4 класів з легкої атлетики посіли ІІІ місце.

        Команда батьків і учня 3-В класу Штельмах Кірілла брали участь в районних спортивних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та посіли І місце.

(Слайди 27, 28, 29)

        Фаховий рівень  педагогічного колективу нашої школи  дозволяє на належному рівні вирішувати багато творчих завдань. Вчитель школи Миронова А.О. брала участь у міському конкурсі «Класний керівник - 2017».

    Вчителі школи брали активну участь в роботі обласних і міських семінарів: в листопаді місяці 2016 року вчитель фізичної культури Добровольська І.І. провела на обласному рівні майстер-клас для вчителів початкових класів, які викладають фізичну культуру на тему: «Вправи для оволодіння навичками пересувань. Стрибкові вправи». В лютому місяці вчитель-методист Калаянова В.М. провела майстер-клас для вчителів міста на тему: «Використання евристичних методів навчання в освітньому процесі початкової школи». В березні місяці 2017 року на базі закладу для вчителів початкових класів області було проведено відкритий урок, де вчитель Тофан О.Г. поділилася досвідом роботи з використання ІКТ в навчально-виховному процесі. В березні місяці 2017 року вчитель фізичної культури Добровольська І.І. провела майстер-клас для вчителів фізкультури області, де показала інноваційні методи та прийоми роботи на уроці фізкультури.

(Слайд 20)

        В школі ведеться експериментальна робота. В рамках міжнародного проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії» запроваджено в 2, 4 класах курс «Уроки для стійкого розвитку» (вчителі Лактіонова Т.С., Скіба О.С.), який змінює світосприйняття дітей, вчить правильному спілкуванню з оточуючими, розвиває навички, уміння, дії, необхідні для стійкого розвитку, формує моделі поведінки, що відповідають потребам стійкого розвитку. Така робота педагогічного колективу сприяє підвищенню результативності НВП, забезпечує імідж закладу.

        В  закладі створено особистісно орієнтовану систему виховної роботи, що протягом навчального року здійснювалась  на діяльнісній та проектній основі та охоплювала різні аспекти формування особистості школяра – виховання інтересу до навчання, національно-патріотичне та громадянське виховання,  формування  навичок здорового способу життя, фізичне та моральне виховання,  правова освіта та превентивне виховання, естетичне та трудове виховання. Працюючи над реалізацією завдань виховної роботи закладу, педагогічний колектив організовував і проводив різноманітні заходи, що забезпечували виховну роботу в усіх її напрямках, керуючись програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Взаємоузгодженість вимог школи та батьків до виховання та розвитку дитини – запорука успіху особистості. З метою зміцнення зв’язків сім’ї, школи й громадськості, надання сім’ям дієвої практичної допомоги у справі виховання дітей, формування в батьків педагогічної підготовки, потреби в самоосвіті, залучення батьків до навчально – виховного процесу в закладі протягом поточного навчального року було організовано на належному рівні роботу з батьками в трьох напрямках: індивідуальна, масова, залучення батьків до участі в класних та загальношкільних справах.

        Для організації ефективного, результативного навчально-виховного процесу необхідна міцна матеріально-технічна база. Дякуючи Вам, Вашій підтримці, шановні батьки, в поточному навчальному році зроблено чимало для модернізації матеріально-технічної бази закладу. Підготували кабінети до нового навчального року, зробивши ремонт. Частково  замінено  труби  водопостачання в їдальні, підвальному приміщенні. Виконано капітальний ремонт в двох кабінетах (замінено вікна на металопластикові, лінолеум, освітлення, штори). Виконано капітальний ремонт коридору на 4 поверсі (металопластикові вікна (16 шт.), освітлення, побілка, фарбування, штори). Замінено вікна на металопластикові в холі (6 шт.), вхідні двері. Встановлено бойлер для забезпечення гарячою водою санвузлів на трьох поверхах. Забезпечено групи продовженого дня іграшками. Для модернізації матеріально-технічної бази придбано 5 ноутбуків, 2 принтери, забезпечено доступ до мережі Інтернет, що дає можливість усім вчителям використовувати в навчально-виховному процесі інформаційно-комунікаційні технології

 Поповнено бібліотеку науково-популярною, енциклопедичною, довідковою, періодичною літературою та підручниками на 36093грн. 46к.

        Продовжується оновлення навчальних кабінетів: поповнено додатковими матеріалами, друкованими збірками методичний кабінет, роздатковими, дидактичними  матеріалами, методичною  літературою, наочними  посібниками, друкованими таблицями, електронними засобами навчальні  кабінети. Придбано демонстраційні матеріали, друковані таблиці, дидактичні посібники тощо для проведення уроків у 1- 4 класах.

Батьківським колективом 2-Г класу замінено світильники, двері, придбано стіл учительський, жалюзі, принтер. Батьківськими колективами 2-А, 2-Б, 2-В кл. замінено стенди. Батьківським колективом 1-Г кл. замінено вікна на металопластикові. Батьківським колективом 1-В, 2-А кл. замінено учнівські парти. Батьківським колективом 3-Б кл. придбано принтер. Ще раз хочу нагадати, що участь батьків і спонсорів у фінансуванні навчального закладу не суперечить законодавству і передбачена   Законом “Про освіту”, де визначена система державно-громадського управління навчальними закладами та джерела їх фінансування. Отже,  основними нашими спонсорами, помічниками і благодійниками, на кошти яких підтримується життєдіяльність школи,  поки що  залишаються батьки.    Я висловлюю велику    вдячність усім батькам, головам класних батьківських комітетів, батьківським класним колективам за дієву матеріальну допомогу. Особливу подяку висловлюю батьківським колективам 1-В, 1-Г, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 3-Б класів.

(Нагородження батьківських колективів, окремих батьків).

В поточному навчальному році школа відчула суттєву державну фінансову підтримку: придбано дошку аудиторну, комплекти учнівських парт і стільців, спортінвентар, медикаменти, папір для друку, миючі засоби, комп’ютерна техніка, вогнегасники, холодильник на загальну суму більше як 60000грн. Виконується капітальний ремонт паркану.

Однак, в діяльності закладу є проблеми, які слід вирішувати:

-        пасивність педколективу у питанні оприлюднення власного методичного досвіду у фахових виданнях (1 публікація за рік);

-        відсутність матеріально-технічного оснащення для проведення практичних робіт, дослідів на уроках природознавства;

-        забезпечення навчальних кабінетів меблями (заміна учнівських парт);

-        потребує оновлення оформлення коридорів.

Завершуючи вій виступ, хочу запевнити вас, що я завжди намагатимусь реагувати на всі ваші звернення, зміцнювати ту атмосферу довіри, партнерства, яка вже склалася в колективі вчителів, батьків та учнів. І надалі як директор школи докладатиму всіх зусиль, щоб спільними зусиллями досягати нових успіхів у навчанні та вихованні учнів, в  утвердженні позитивного іміджу школи,  у виконанні нею своєї головної місії – виховання і розвитку наших дітей, підготовки їх до самостійного життя. 

Адміністрація, педагогічний колектив Миколаївської загальноосвітньої школи І ступеня №65 докладатиме всіх зусиль, щоб наш навчальний заклад був для дітей  - школою радості, для батьків – спокою і надії, а для вчителів – місцем творчості.